home

SUPLERY POLSKA

Suplery to nowa generacja rynków b2b, zapewniająca tanie i bezproblemowe uzupełnianie dostaw w określonych branżach (począwszy od kosmetyków). Suplery łączy zalety zarówno konwencjonalnych dystrybutorów, jak i nowoczesnych rynków b2b. Jako marketplace b2b daje łatwy i tani dostęp do tysięcy klientów oraz możliwość komunikacji z nimi. Jako dystrybutor mamy na celu indywidualne podejście, budowanie długotrwałych relacji, pomoc klientom i ich edukację.

Bierzemy na siebie całe zarządzanie realizacją i dostawą, a także proponujemy szybką i tanią dostawę z lokalnych magazynów w całych Stanach Zjednoczonych. Suplery integruje się z systemami CRM i ERP klientów, śledzi wykorzystanie produktów i zapasów w czasie rzeczywistym, a także automatycznie wykonuje uzupełnianie produktów.

Nasza platforma dostarcza również szczegółowych informacji o każdym produkcie i dostawcy, automatycznie rekomenduje nowe produkty i promocje oraz rozwiązuje typowe problemy związane z zamówieniami, które zazwyczaj są wykonywane (ręcznie) przez przedstawicieli handlowych.

Strona internetowa: https://suplery.com/