home

OPENMAX

Start-up rozwija system Point of Sale do wsparcia procesów sprzedaży Omnichannel. Rozwiązanie stanowi system IT współpracujący z dedykowanymi akcesoriami Point of Sale wykorzystującymi rozwiązania elektroniki drukowanej NFC oraz RFID. Rozwiązanie usprawnia efektywne zarządzanie procesami wsparcia sprzedaży i umożliwia integrację z wiodącymi na rynku dostawcami systemów ecomerce.

System umożliwia automatyzację procesu komunikacji z klientem niezależnie czy sprzedaż odbywa w stacjonarnych punktach sprzedaży czy przez Internet. Rozwiązanie umożliwia efektywne zarządzanie procesami i umożliwia integrację z wiodącymi na rynku dostawcami systemów ecomerce takimi jak: Shopify, Magento, PrestaShop, Shoper czy Ido Shell.

Architektura systemu może być instalowana na dowolnej platformie typu cloud services (Azure, AWS, GCP). Nasze rozwiązanie jako jedyne na rynku jest w pełni dedykowane do obsługi procesów sprzedażowych w kanałach omnichannel oraz umożliwia integrację z rozwiązaniami IoT opartymi na technologii elektroniki drukowanej, która jest nawet kilkadziesiąt razy tańsza od elementów standardowych oraz jest pasywna energetycznie.

Spółka opracowała szereg autorskich rozwiązań z obszaru IoT, IIoT oraz cyber-security a jej misją spółki jest dostarczanie rozwiązań umożliwiających zapewnienie klientom punktów sprzedaży spójnego doświadczenia zakupowego bez względu na to w jakim kanele sprzedaży realizują proces zakupowy.

Strona internetowa: https://www.openmax.pl/