home

Knopka

Knopka to zaawansowany system przyzywowy dla szpitali i domów opieki. Dzięki temu personel medyczny dotrze do łóżka pacjenta w ciągu 3 minut.

Knopka jako pomysł zrodził się w 2020 roku, kiedy na własnej skórze przekonaliśmy się, jak trudno jest uzyskać pomoc w szpitalu, gdy cierpisz i nie jesteś w stanie sam poprosić o pomoc.
Szukaliśmy rozwiązania, które zagwarantuje bezpieczeństwo podczas pobytu w szpitalnym łóżku. A wszystko, co znaleźliśmy, było niezwykle trudne do wdrożenia lub nieodpowiednie dla szpitali.

Postanowiliśmy więc, że nasz produkt będzie przystępny cenowo, skalowalny i łatwy w użyciu.

Od pierwszych testów uzyskaliśmy 100% pozytywnych opinii od personelu medycznego i pacjentów. Dało nam to pewność, że idziemy we właściwym kierunku i robimy coś dobrego dla opieki zdrowotnej.

Knopka powiadamia pielęgniarki i pomaga im natychmiast reagować w momencie gdy:

  • pacjent ma nieprawidłową czynność akcji serca
  • wymaga tego plan leczenia
  • pacjent dzwoni

Dzięki szybkiej pomocy chorzy czują się bezpieczniej i szybciej są wypisywani do domu. Dzięki Knopce szpitale oszczędzają pieniądze i poprawiają wskaźnik rotacji łóżek. Obecnie w Knopkę wyposażonych jest ponad 1500 łóżek szpitalnych i liczba ta rośnie.

Knopka ma model abonamentowy i nie wymaga inwestycji kapitałowych. Ponadto nie wymaga przebudowy placówki medycznej, aby zostać zainstalowanym, ponieważ jest w pełni bezprzewodowy i autonomiczny. Tak więc szpital może wdrożyć zaawansowane rozwiązanie bezpieczeństwa w ciągu jednego dnia.

Teraz koncentrujemy się na naszej drugiej, technicznie bardziej zaawansowanej wersji produktu, która dostępna będzie od października 2022 roku.

Strona internetowa: https://knopka.health/

Facebook: https://www.facebook.com/knopka.health 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/knopka/