home

BOTSHARE

Botshare to najnowocześniejsze rozwiązanie z zakresu robotyki mobilnej, które pomaga MŚP w automatyzacji prostych procesów logistycznych, oszczędzając cenny czas i pieniądze. Nasze zdalnie wspomagane wdrażanie i konserwacja predykcyjna oparta na uczeniu maszynowym zapewniają, że nasza technologia zawsze działa z najwyższą wydajnością, redukując przestoje i maksymalizując wydajność.

Korzystając z Botshare, MŚP mogą skorzystać na niższych kosztach wdrożenia i utrzymania, dzięki czemu automatyzacja robotyki mobilnej jest bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej. Skupiamy się na inteligentnej intralogistyce i inteligentnych współpracujących robotach kompletacyjnych w magazynach i MŚP produkcyjnych, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na automatyzację prostych procesów, podczas gdy nasz model RaaS sprawia, że ​​automatyzacja jest tańsza i pozbawiona ryzyka dla firm.

W Botshare dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze możliwe rozwiązanie dla MŚP, które chcą zoptymalizować swoje procesy logistyczne. Nasz zespół ekspertów jest zawsze pod ręką, aby świadczyć usługi doradcze i zapewniać, że nasza technologia jest dostosowana do konkretnych potrzeb naszych klientów. Dzięki Botshare MŚP mogą osiągnąć przewagę konkurencyjną dzięki usprawnionym i wydajnym procesom logistycznym.

Botshare jest firmą szybko skalowalną, bazującą na zasobach już działających przedsiębiorstw produkcyjnych.

Strona internetowa: https://botshare.solutions/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/botshare/  

YouTube: https://www.youtube.com/@Botshare_Solutions