home

ARTNOSE

Znaczącym trendem w opiece zdrowotnej jest przejście z opieki nad chorymi na opiekę typu wellness. Innymi słowy, zmiany w zarządzaniu zdrowiem z corocznych kontroli zdrowia na ciągłe monitorowanie. Nowoczesne podejście polega na wychwytywaniu chorób jeszcze przed wystąpieniem objawów, a pojedyncze punkty danych podczas wizyt w gabinecie już nie wystarczają.
 
W szczególności telemedycyna urologiczna jest obecnie powszechnie stosowana przez 59% (czyli ok. 6000) urologów w UE. W Polsce badania wykazały, że ponad 80% pacjentów wybiera telekonsultacje urologiczne zamiast tradycyjnych wizyt. W UE jest 10 000 urologów, a w Polsce około 1300. W szczególności "gęstość urologów" w Polsce jest jedną z najniższych w Europie i jest to jeden z powodów, dla których telezdrowie urologiczne rozwija się tak szybko. Po prostu nie ma wystarczającej liczby specjalistów, aby pokryć potrzeby, zwłaszcza na obszarach wiejskich/oddalonych. Niestety technologie nie poszły do przodu przez wiele lat. Na podstawie raportów, wiemy, że istnieje ogromny brak innowacji dla udanej praktyki. W dziedzinie urologii nie ma analogii do aparatów do pomiaru ciśnienia krwi, termometrów czy analizatorów poziomu cukru.
 
Celem produktu Artnose jest sprostanie temu wyzwaniu i poprawa jakości życia 1 miliarda mężczyzn na świecie (34 mln w Europie i ponad 6,7 mln w Polsce) w wieku powyżej 50 lat, którzy aktywnie zarządzają łagodnym przerostem gruczołu krokowego i pęcherzem nadreaktywnym.
 
Nasz produkt jest intuicyjnym rozwiązaniem typu plug&play. Użytkownik otrzymuje urządzenie i po prostu przypina je do muszli klozetowej. Od tego momentu, bezproblemowo zintegrowana z życiem użytkownika i jego normalnymi rutynowymi nawykami, nasza platforma automatycznie wykonuje przesiewowe badania zdrowotne w kierunku wielu chorób urologicznych poprzez monitorowanie objawów dolnych dróg moczowych.
 
Jest to superinnowacyjne i umożliwia pasywne badania przesiewowe. Technologie oparte na ML szybko przetwarzają dane i mogą dostarczać raporty do uprawnionych lekarzy. Brak inicjacji człowieka podczas pobierania próbek. Brak materiałów eksploatacyjnych. Teraz utrzymanie. Niski koszt i dzięki temu może być szeroko dystrybuowany.
 
Naszym konkurentom tego brakuje. Są to papierowe lub oparte na aplikacjach dzienniczki, nadbudowy toalet, ręczne gadżety i biurowe maszyny uroflowmetryczne. Wszystkie są niewygodne, zawodne, trudne do czyszczenia i stresujące. Wymagają od użytkowników skrupulatności, a w efekcie nie rozwiązują problemu.
Strona internetowa: https://artnose.pl/