home

Primavera Parfum

Primavera Parfum jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów markowych perfum premium, wysokiej klasy produktów do pielęgnacji skóry, kosmetyków i innych produktów związanych z urodą. Od ponad 25 lat oferujemy naszym klientom najlepszą w swojej klasie obsługę poprzez unikalny model dystrybucji. Na szybko zmieniającym się rynku firma wyróżnia się oferując indywidualne zarządzanie kategoriami i łańcuchem dystrybucji zarówno dla marek jak i klientów online oraz offline.

Celem uczestnictwa w projekcie jest współprace ze startupami w rozwoju technologii mogących być przedmiotem wdrożenia w firmie poprzez zakup lub inwestycję.

 • Innowacyjne surowce i produkty kosmetyczne
  (Surowce oraz procesy zwiększające efektywność produktów kosmetycznych oraz umożliwiające tworzenie innowacji produktowych).
 • Rozwiązania z zakresu integracji feedów omnichannel
  (Rozwiązania typu Business Inteligence dedykowane do wsparcia procesów sprzedaży omnichannel. Funkcjonalnością rozwiązania ma być zapewnienie spójnego doświadczenia zakupowego konsumentowi, bez względu na to, w którym kanale lub kanałach wchodzi w interakcję ze sprzedawcą. Rozwiązanie ma na celu usprawnienie zarządzania procesami wsparcia sprzedaży realizowanymi poprzez: marketplace’y, typowe ecommerce (sklepy internetowe), stacjonarne/tradycyjne punkty sprzedaży oraz content stands).
 • Skalowalne rozwiązania WMS w modelu SaaS
  (Rozwiązania umożliwiające łączenie się urządzeń IoT z systemami WMS poprzez dedykowane API).
 • Systemy oznaczania opakowań oparte na technologii elektroniki drukowanej
  (Systemy umożliwiające oznaczanie paczek ecomerce i opakowań jednostkowych produktów tagami NFC/RFID, na których zakodowane będą informacje w różnych językach np. instrukcja obsługi, szczegółowy skład produktu, filmy instruktażowe, content marketingowy etc. Celem rozwiązania jest wygenerowanie oszczędności na produkcji etykiet dla różnych rynków zagranicznych i unifikacja informacji w chmurze dzięki komunikacji z wykorzystaniem protokołów NFC/RFID).
 • Systemy Brand Protection oparte na technologii elektroniki drukowanej
  (Systemy oznaczeń produktów wykorzystujące etykiety NFC na potrzeby zabezpieczenia produktów przed podrobieniem oraz umożliwiające szybką weryfikację oryginalności w toku łańcucha dystrybucji).
 • Systemy monitoringu wilgotności oraz temperatury dedykowane do obsługi łasucha dystrybucji produktów farmaceutycznych i kosmetycznych
  (Systemy czujników i znaczników umożliwiające weryfikację i wykrywanie w toku łańcucha dystrybucji zdarzeń niepożądanych takich jak przekroczenie norm temperaturowych i wilgotności. Rozwiązanie powinno umożliwiać weryfikację w którym momencie łańcucha logistycznego wystąpił potencjalny brak zachowania norm środowiskowych oraz szybkie ewidencjonowanie zdarzeń poprzez integrację z systemami przemysłowymi uczestników procesu).
 • Zintegrowane systemy RFID, NFC, QR dedykowane standom POS oraz opakowaniom FMCG i ecomerce
  (Systemy umożliwiające realizację działań marketingowych z wykorzystaniem standów POS oraz opakowań ecomerce. Dzięki systemowi użytkownik końcowy posiadać ma dostęp do specyfikacji produktu, helpdesk, contentów marketingowych oraz platformy umożliwiającej uczestnictwo w kampaniach afiliacyjnych).

 

Link do strony partnera: https://www.primaveraperfum.pl